nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Арсеній Яценюк: Членство України і Грузії зробило б НАТО сильнішим

Якби Україна була членом НАТО з 2008 року, Росія ніколи би не захопила Крим, наголосив він: «Якби Україна була членом НАТО, Росія ніколи би не здійснила акт військової агресії проти України на територіях Донецької і Луганської областей. Росія ніколи би не збила літак МН-17 своєю ракетою над українською територією. Якщо би Україна була членом НАТО, тисячі українців зі зброєю в руках не загинули би за нашу країну. Тому що Росія ніколи б не пішла на акт військової агресії проти України». Якби Грузія була членом НАТО, Росія так само не порушила би територіальну цілісність Грузії, додав Арсеній Яценюк.

«Якби Україна і Грузія стали членами НАТО, НАТО було б сильнішим», - підкреслив голова КБФ.

«НАТО – це не військовий блок, це союз демократичних країн, які борються за цінності вільного світу. Більше 50% світової економіки належить країнам-членам НАТО. Щоденно близько 3 мільйонів військовослужбовців, які охороняють мир, стабільність і спокій в країнах-членах НАТО. Загальний обсяг фінансування на оборону країн-членів НАТО перевищує 1 трильйон доларів. Тобто, це союз успішних держав», - наголосив він.

Україна заслуговує стати членом цього союзу успішних держав, підкреслив Арсеній Яценюк: «Україна заслуговує хоча б тому, що продемонструвала, як вона бореться за своє майбутнє, за свою свободу і незалежність. Ми охороняємо кордони країн-членів НАТО. Ми боремося за свою свободу і за свободу наших партнерів по Альянсу. Ми довели, що зі зброєю в руках захищаємо демократію. Майбутнє НАТО вкрай важливе для України. І майбутнє України вкрай важливе для НАТО».
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Грузiя, НАТО, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author