nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Лідери G7 закликали Росію відвести війська від кордонів України

Голови держав і урядів країн "Великої сімки" (Велика Британія, США, Канада, Франція, Італія, Німеччина і Японія) закликали Російську Федерацію відвести війська від східних кордонів України

Про це йдеться у комюніке саміту лідерів G7, які зустрілися на британському курорті Карбіс-Бей у Корнуоллі.

"Ми підтверджуємо нашу підтримку незалежності, суверенітету і територіальній цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Ми закликаємо Росію знизити напруження і діяти у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями, і відвести російські військові підрозділи і техніку від східного кордону України і з Кримського півострова", - йдеться в комюніке.

"Ми як і раніше твердо дотримуємося думки, що Росія – це сторона конфлікту на сході України, не посередник", - наголошується у комюніке.

Лідери країн G7 підтверджують свою підтримку нормандському переговорному процесу з метою забезпечення виконання Мінських угод, і закликають Росії та збройні формування, які вона підтримує, конструктивно взаємодіяти та заново зобов'язатися виконувати режим припинення вогню.

Також вони підтверджують свою відданість зміцненню демократії та інституцій в Україні та заохочують добиватися подальшого прогресу у реформах.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author