nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко подякував усім медикам України: ви наші справжні захисники і янголи-охоронці

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав медичних працівників із професійним святом.

«Вітаю з Днем медика наших янголів-охоронців, які щодня стоять на сторожі здоров’я і життя. Дякую кожному українському медпрацівнику за професіоналізм, витримку і милосердя», – написав Порошенко у Facebook.

«Більше року тому, коли пандемія змінила світ, поставивши людство перед новими викликами, українські медики вкотре проявили себе, як справжні герої. Незважаючи на труднощі та ризик, незважаючи на те, що влада залишила їх сам-на-сам з пандемією, вони мужньо працювали в умовах браку обладнання та засобів захисту, відсутності чесних виплат, обіцяних зарплат та страхування», – зазначив Порошенко.

«Команда партії «Європейська Солідарність» від самого початку пандемії розгорнула масштабну кампанію допомоги медикам. 130 тисяч захисних костюмів найвищої якості, десятки тисяч високоточних ІФА-тестів швейцарської компанії Roche, більше сотні кисневих концентраторів, майже півсотні апаратів ШВЛ, три тисячі пульсоксиметрів, захисні окуляри та інше медичне обладнання поповнили арсенал лікарень по всій Україні. Ми і надалі робитимемо все можливе, щоб наші лікарі відчували себе захищеними», – запевнив лідер партії.

«Дякую усім медикам нашої країни. Ви справжні захисники України. Здоров’я вам та вашим сім’ям!», – побажав п‘ятий Президент.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author