nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Слова про Мінські угоди за дорученням Кремля у вуста Байдена вклав Керрі - Піонтковський

Суттєвий вплив на формування порядку денного зовнішньої політики американського президента Джозефа Байдена наразі здійснює Джон Керрі, що був держсекретарем за Барака Обами.

Саме йому слід "завдячувати" співзвучним із позицією Путіна словам Байдена відносно Мінських домовленостей, сказаним за підсумками зустрічі в Швейцарії. Так вважає політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, США), про що він заявив в етері програми "Студія Захід" з Антоном Борковським на Еспресо.TV.

"Байден чим закінчив? Несподівано повторивши те, що від нього очікував Путін. Мабуть, дуже твердо вони йому це вбивали, що "шлях до миру на Донбасі" - це Мінські угоди. Вони вбивали тут, ще в Вашингтоні. Цим займався суперагент Москви, колишній держсекретар Джон Керрі", - зазначив аналітик.

За словами Піонтковського, Керрі є другом Байдена й має "доступ до його вуха".

"Путін і Керрі працювали скоординовано", - впевнений Андрій Піонтковський.

"Та (Байден - ред.) й гадки не мав, що таке Мінські угоди. Але якимось чином його переконали, що потрібно вимовити таку фразу. І, прикриваючись цими словами, Путін - у нього вже були в кишені Макрон і Меркель з цими Мінськими угодами, а тепер ще й Байден - розгорне широкий наступ в Україні", - наголосив політолог.

Мінські угоди Піонтковський вважає "інструментом підкорення України й знищення української держави".
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author