nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ірина Фріз: треба дозволити підрозділам країн НАТО перебувати на території військових частин України

Заява російського Міноборони Росії про стрільбу та скидання 4 авіаційних бомб ФАБ-50 по курсу британського військового корабеля Defender в Чорному морі вимагає реакції міжнародної спільноти, – про це у Facebook пише народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Росія намагається перетворити Чорне та Азовське море на свої внутрішні води. Міжнародне право не визнає юрисдикцію Росії над окупованим Кримом, тож напад на військове судно є актом агресії, що вимагає жорсткої реакції економічного характеру: обмеження заходів суден під прапором Російської Федерації до портів держав країн НАТО», – вважає Фріз.

«Путін проігнорував попередження Президента Байдена в Женеві та продовжив тиск на держави Альянсу. Вважаю символічним, що ця росйська операція здійснена фактично у 80-ту річницю нападу нацистів у 1941 році. Також звертаю увагу на застосування GPS-spoofing атаки окупаційними силами на Defender, що призвело до загрози безпеці судноплавства через викривлення сигналів та геопозиціонування корабля», – зазначає Ірина Фріз.

«Пропоную в рамках прагнення України до членства в #НАТО та в умовах загострення відносин Росії з Північноатлантичним Альянсом дозволити військовим підрозділам країн НАТО перебувати на території військових частин України та використовувати їх з логістичною метою під час виконання своїх завдань. Переконана, що такі заходи нададуть практичну допомогу у наближенні України до стандартів НАТО, покращать взаємосумісність та рівень взаємодії зі Збройними силами України», – пише Ірина Фріз.
Tags: #НАТО, Анексовано (за законами РФ - частина РФ), НАТО, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author