nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент України в Берліні зустрівся з головою Християнсько-демократичного союзу Арміном Лашетом

Президент зауважив, що Німеччина є важливим партнером України та висловив сподівання, що Федеральний уряд продовжить політику підтримки України.

«Для України важливо, щоб наступний Федеральний уряд продовжив політику підтримки України в питанні відновлення суверенітету й територіальної цілісності, сприяв єдності ЄС щодо європейської інтеграції та членства України в НАТО», – зазначив він.

Володимир Зеленський зауважив, що понад 60% українців підтримують вступ України до ЄС. На зустрічі було відзначено, що під час Революції Гідності українці продемонстрували відданість європейським цінностям та готовність їх відстоювати.

Глава держави поінформував про безпекову ситуацію в регіоні, передусім у контексті концентрації російських військ та озброєння вздовж українського державного кордону.

Також було наголошено на важливості активізації переговорного процесу для досягнення миру на Донбасі в межах Нормандського формату та Мінського процесу.

Окрему увагу співрозмовники приділили питанню «Північного потоку – 2». Президент України наголосив, що його введення в експлуатацію становить пряму загрозу енергетичній безпеці країн ЄС.
Tags: НАТО, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author