nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ірина Геращенко: вимагаємо відставки всього уряду Зеленського-Шмигаля

«Європейська Солідарність» не голосувала за жодне кадрове призначення в урядах Зеленського і вимагає відставки нинішнього уряду у повному складі – про це з трибуни парламенту заявила співголова фракції Ірина Геращенко.

«Як опозиційна фракція «Європейська Солідарність» єдина фракція в цій залі яка не голосувала за жодного міністра уряду Зеленського. Ані за часів Гончарука, ані за часів Шмигаля. Ми хочемо нагадати всім присутнім в залі – всім, хто не входить до монобільшості, що «Європейська Солідарність» збирає підписи за відставку всього уряду Зеленського-Шмигаля. За їх непрофесійність, за сексизм, за расизм. За весь той непотріб, який демонструє цей уряд країні», – наголосила Геращенко.

Вона також зауважила, що відставка міністра внутрішніх справ знову проходить з кричущими порушеннями Конституції України.

«Зеленський, який згідно Конституції в парламентсько-президентській республіці має право презентувати в залі тільки міністра оборони і міністра закордонних справ, вже назвав наступника Авакова. А «слуги», які щодня множать цю Конституцію на нуль, вчергове це проковтнули. Тому що вони не мають ні права голосу, ніякого впливу на уряд, ніякого контролю над урядом», – констатує співголова «Євросолідарності».

«Ми живемо сьогодні в офісно-президентській республіці», – переконана Геращенко.

«Як опозиція ми були на всіх судах по справі Шеремета. Як опозиція ми протестували проти політизації міністерства внутрішніх справ і побудови тоталітарної поліцейської держави. І саме політичним сьогодні буде наше голосування. Ми вимагаємо відставки всього уряду Зеленського», – наголосила Ірина Геращенко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author