nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Порошенко нагадав, як звільняли Рубіжне і Торецьк: крок за кроком ми звільняли Луганщину і Донеччину

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у річницю звільнення Рубіжного і Торецька поділився спогадами про той день сім років тому.

«Добре пам’ятаю той день 21 липня 2014 року, коли у телефонній розмові з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель я повідомив, що саме в ці хвилини українські військові звільняють Рубіжне і Торецьк від російських бандформувань та найманців», – пише Порошенко у Facebook.

«Попри спротив ворога, мій наказ про контрнаступ виконувався блискуче: крок за кроком звільнялися міста та села Луганської та Донецької областей», – зазначає п’ятий Президент.

«Рубіжне та Торецьк були звільнені і втримані без жодних жертв з нашої сторони. А от російські бандформування та найманці зазнали значних втрат у людях та бронетехніці», – нагадав Порошенко.

«Над будівлями міськради Рубіжного та Торецька нарешті замайорів український стяг. Дякую українським воїнам за мужність та героїзм. Завдяки вам на українську землю повернувся мир!», – пише лідер «Європейської Солідарності».
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author