nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Порошенко: 22 липня 2014-го українська армія підняла прапор над міськрадою Лисичанська

У сьому річницю звільненя Лисичанська та Пісків п’ятий Президент Петро Порошенко поділився спогадами про ті дні.

«Звільнення Лисичанська тривало кілька днів. Це був важкий бій. Терористи організували декілька кіл оборони навколо міста, думаючи, що наші військові не зможуть увійти», – пише Порошенко у Facebook.

«Хай там що планував ворог, вояки 24-ї та 51-ї механізованих бригад, десантники з 95-ки, нацгвардійці та добровольчий батальйон «Донбас» повернули місто Україні. Пам’ятаю, як начальник генштабу Віктор Муженко 22 липня 2014 року доповів мені, що українська армія підняла прапор над міською радою Лисичанська», – згадує п’ятий Президент.

«Також цього дня, рівно 7 років тому зусиллями 93-ї окремої механізованої бригади, добровольчих батальйонів та Нацгвардії від російських терористів були звільнені Піски – стратегічно важливий пункт в протистоянні російській агресії. Адже контроль над селищем дозволив розблокувати під’їзд до Донецького аеропорту і підтримувати артилерією наших захисників. Це була блискуча реалізація замислу про контрнаступ, завдяки якому нам вдалося звільнити дві третини окупованих територій Донеччини та Луганщини», – зазначає Петро Порошенко.

«Дякую українським воїнам, завдяки мужності та героїзму яких на ці землі повернувся мир. Подвиг військових, які загинули в бою за звільнення Лисичанська, вічно житиме у наших серцях», – пише Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author