nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

На засіданні РНБО затверджено Стратегію зовнішньополітичної діяльності України

Одним з найважливіших рішень стало ухвалення Стратегії зовнішньополітичної діяльності України, адже вперше за 30 років незалежності Українська держава отримала чітку й зрозумілу стратегію діяльності в цьому напрямі.

Як розповів за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, в цьому документі визначена мета української зовнішньої політики, а саме – утвердження України у світі як сильної та авторитетної європейської держави. За словами урядовця, Стратегія містить шість пріоритетних напрямів зовнішньої політики, в ній закладено три підходи, які закріплюватимуться на міжнародній арені.

«254 пункти в Стратегії, дуже об’ємний документ, але його зміст можна систематизувати за трьома основними тезами: Україна – активний учасник міжнародної політики, Україна формує безпекову архітектуру для себе, регіону та світу, і третє – це країна нових економічних можливостей. Це три принципи, три підходи, що будуть закладені в кожен крок, який ми здійснюватимемо на зовнішній арені», – резюмував Дмитро Кулеба.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author