nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Готували низку терактів: СБУ ліквідувала агентурну мережу "ЛНР"

Служба безпеки України заявила, що викрила агентурну мережу підтримуваного Росією угруповання "ЛНР", яка планувала підірвати співробітника СБУ і здійснити низку терактів в Україні.

Про це передає пресслужба СБУ.

"Служба безпеки України викрила протиправну діяльність псевдоспецслужби так званої "ЛНР" на території, підконтрольній українській владі. Зокрема, було викрито агентів, які планували підірвати співробітника СБУ і здійснити низку інших терактів в Україні",- йдеться в повідомленні.

Зазначається, що СБУ вдалося вийти на зловмисника, що займався вербуванням українців у прифронтовій території.

Ним виявився 27-річний житель Сєвєродонецька, який вступив до лав так званої "спецслужби ЛНР" у 2018 році. Восени цього ж року він отримав паспорт псевдореспубліки, а за рік ‒ і паспорт громадянина РФ.

За завданням кураторів з Росії зловмисник сформував агентурну мережу, переважно з числа близьких родичів співробітників СБУ. Вербування здійснював використовуючи шантаж та психологічний тиск, а також погрожуючи фізичною розправою над рідними і незаконним позбавленням майна, яке знаходиться на тимчасово окупованій території.

"29 липня так званий розвідник "ЛНР" організував мінування службового автомобіля співробітника СБУ у Луганській області. Зусиллями підрозділів внутрішньої безпеки та контррозвідки СБУ його план вдалося зірвати, а завербованих агентів – виявити", - йдеться в повідомленні.

Наразі тривають заходи із виявлення та встановлення інших можливих агентів "псевдоспецслужби".
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author