nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

У Міжнародний день молоді Порошенко з активістами підтримали демократичну молодь Білорусі

«Минулий рік увійде в історію як рік, коли Білорусь прокинулася. До цього ми не знали один одного. Ми не знали, що нас, спраглих до змін, більшість. У боротьбі за сумлінні вибори, справедливість і за життя ми змогли показати собі, владі, світові, на що ми здатні. Ми змогли сказати – ні, ми так більше жити не хочемо. Ми хочемо змін», – говорить молодий білоруський блогер, активіст Євген Караулов.

Ініціативу молоді підтримав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Свобода для нас — це як повітря. Ми не можемо жити без свободи. І для того, щоб захистити власну свободу, ми виходили на Помаранчеву революцію, Революцію Гідності. Разом з нами на барикадах Революції Гідності був Михайло Жизневський. І назавжди залишається в Небесній Сотні та в наших серцях. Дякуємо тобі, Михайле», – сказав Петро Порошенко.

«І коли така сила об’єдналася для того, щоб захистити свободу, нікому не вдасться цю силу зупинити. Не вдалося Януковичу, не вдасться ні Путіну, ні Лукашенку. Дуже важливо, що рушійною силою змін, захисту свободи є молодь. Чому? Бо за ними майбутнє. І Білорусь точно може розраховувати на підтримку України. Не мовчазну, як влада демонструє, а рішучу і переконливу», – наголошує Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author