nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Ірина Геращенко закликала українців зробити щеплення від коронавірусу

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко у соцмережах закликала українців щепитись від коронавірусу. Вона зауважила, що інформаційна кампанія провалена владою, і навіть освічені люди нерідко відмовляються від вакцинації.

«З великим подивом з’ясувала, наскільки багато навколо антипрививочників чи тих, хто сумнівається, навіть серед моїх друзів. Людей розумних, інтелектуальних, освічених, вельми європейських, з різних професій. Мене це вразило. Аргументують, що вакцини не пройшли достатні випробування, що людські організми сильні і взмозі самі впоратися з вірусом», – зазначає Геращенко.

«Якщо стільки сумнівів серед середнього класу і інтелігенції, мені важко уявити, які настрої панують серед інших соціальних прошарків. І це – повний провал «команди геніальних комунікаторів», – робить висновок Геращенко.

«Де подівалися всі ці так звані «лідери думок», які вакцинувалися без черги, отримавши тоді дефіцитну вакцину за лояльність Банковій? Де просвітницькі програми серед освітян, держслужбовців, сфери обслуговування? Моя родина записалася на щеплення через систему Health, як тільки прийшла черга за віком (отримали Короновак), я вакцинувалася, коли у ВР проводили централізоване щеплення (хоч ми перехворіли на початку року, але вирішили, що так безпечніше). Моя мама – провізор, медик за освітою, тож відразу була прихильником щеплення, деяких родичів і помічників прийшлося переконувати. Дітей минулої осені я вперше привила французькою вакциною від сезонного грипу», – повідомила Ірина Геращенко.

«У нашому селі зараз висить оголошення, що бажаючі можуть пройти щеплення Модерною. І це добре, що якісна вакцина стає доступною. І безкоштовною. Але катастрофа, що не проводиться жодних програм заохочення, популяризації, роз’яснення, й черги на вакцинацію не стоять. В результаті Україна займає останні місця серед пострадянських краін за кількістю вакцинованих, щеплення отримали 6% населення, а кількість інфікованих знову починає зростати», – застерігає співголова фракції «ЄС».

«Я довіряю сучасній медицині. Звичайно, вакцина не є панацеєю від інфікування, але сподіваюся, що допомогає легше перенести хворобу. Нам важливо здобути колективний імунітет, і це одне із завдань влади, якщо вона не хоче знову ввести країну в тривалий локдаун», – зауважує Ірина Геращенко.

«Фактично провалена програма вакцинації – це дійсно вирок українській владі. Де зникли відосіки? Чекаємо осені і чергового сплеску хвороби? А українців я закликаю до відповідальності. Вакцинуйтеся!», – резюмує Геращенко.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author