nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Артур Герасимов: на Донеччині впевнено зростає довіра до «Європейської Солідарності»

На початку літа під час робочої наради з партійцями Донеччини голова Донецької територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» Артур Герасимов зробив наголос на активізації розбудови партійних представництв у регіоні.

За словами народного депутата України, створення нових осередків партії в територіальний громадах і залучення до роботи лідерів громадської думки є довгостроковою стратегією нарощення та збереження електоральної підтримки.

«Залученість громадян — це те, що у партбудівництві в рази цінніше за матеріальні ресурси. Саме створення стійкої і розгалуженої мережі партійних організацій дає нам можливість бути ближчими до проблем і запитів людей. Для Донецької області – це досить складна і амбітна задача, але тільки об’єднавши всіх навколо «Європейської Солідарності», ми зможемо не допустити реваншу проросійських сил», – зазначив співголова фракції «Європейська Солідарність».

Взаємодія з виборцями та партійним активом показує, що людям набридло дивитись на недолугість чинної влади та її намагання здати національні інтереси. Вони хочуть бути задіяними не тільки під час передвиборчих кампаній, а й брати участь у виробленні рішень з найгостріших тем. Тільки за останні тижні більше ста жителів Донецької області стали не просто прихильниками «Європейської Солідарності, але вступили до лав партії.

Створюють місцеві територіальні організації Сіверська, Соледарська, Мар’їнська і Курахівська міські громади, Новодонецька селищна і Криворізька сільська громади.

Кількість прихильників європейського курсу України впевнено нарощується. Разом з нею зростає довіра до «Європейської Солідарності», як до єдиної політичної сили, яка принципово стоїть на захисті української державності.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author