nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Україна створила Офіс Кримської платформи - Зеленський

23 серпня на установчому саміті Кримської платформи президент Володимир Зеленський оголосив про створення Офісу для координації з питань санкцій та подолання наслідків окупації півострова.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Сьогодні ми ухвалюємо спільну декларацію держав-учасниць міжнародної Кримської платформи. Документ буде відкритим для приєднання", - сказав Зеленський.

"Ми не проводимо цей саміт, друзі, заради чергового саміту. Питання Криму не повинно зникнути з міжнародного порядку денного ще на 7 років", - додав він.

За його словами, Україна на платформі пропонує зосередитись на практичній роботі та координації зусиль з питань посилення санкцій, захисту прав людини, подолання економічних та екологічних наслідків окупації, а також - забезпечення свободи навігації у Чорному й Азовському морях.

З метою підтримки цієї діяльності держава створює Офіс Кримської платформи.

"Він вже почав працювати і вам сьогодні продемонструю його роботу із задоволенням", - розповів Зеленський членам саміту.

За словами президента, Офіс буде моніторити ситуацію з правами людини, збирати інформацію про зростання військової активності на півострові, відслідковувати екологічну та економічну ситуацію.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author