nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

На фоні агресивної поведінки Росії дивно виглядає мовчанка Банкової – Ірина Геращенко

«Путін ницо мститься нам за нашу Незалежність, за парад, за хіт нашої Армії про самого Путіна, за Коимську платформу. Наші воїни повинні відчувати підтримку Києва і всіх нас. А не мовчанку», – говорить співголова фракції. Ірина Геращенко наголосила, що фракція «ЄС» вимагає від влади посилити підтримку ЗСУ, негайно підключити міжнародних партнерів через погіршення ситуації на сході України.

«Перше. «Європейська Солідарність» вимагає від влади винайти кошти і негайно встановити систему сучасного відеоспостереження на всій лінії зіткнення. Це посилить безпеку українських воїнів .
Друге. Вимагаємо від Банкової негайно скликати відеоконференцію нормандського формату і разом з партнерами тиснути на Путіна дотримуватися режиму тиші.
Третє. Деокупація Криму і Донбасу мають стати ключовими темами переговорів Зеленського і Байдена, ми зацікавлені в більш активному залученні Сполучених Штатів до процесу врегулювання війни.
Четверте. Банкова має негайно доручити скликання ТКГ з питань погіршення безпекової ситуації на Донбасі.
П’яте. В бюджеті 2022 має бути передбачене збільшення зарплат українським військовим.
Шосте. ВР має присвятити спеціальні слухання зриву ДОЗ в 2021, винні за саботаж і нехлюйство мають бути покарані.
Сьоме. МО і Уряд мають негайно виплатити всі заборгованості військовослужбовцям ЗСУ по відпусткам і лікарняним.
Восьме. Триста п’ятдесят гривень премії за участь в параді військовослужбовцям – це ганьба. Це і є справжня «турбота» Зеленського і ко про армію, коли мільйони бюджетних гривень вони витратили на закриті концерти для себе.
Tags: Анексовано (за законами РФ - частина РФ), Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author