nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко зустрівся з делегацією провідних політологічних центрів США

Лідер «Європейської Солідарності», п’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся з делегацією політологічних центрів США, у тому числі директором Євразійського центру Атлантичної Ради Джоном Хербстом та президентом CEPA Аліною Поляковою.

Обговорено результати візиту Президента України до Вашингтону та зустрічі Глави Української держави з Президентом США Джо Байденом.

Петро Порошенко висловив вдячність американській стороні за тверду та послідовну підтримку України.

Відзначено важливу допомогу Вашингтону у справі консолідації міжнародних зусиль для протидії триваючій російській агресії проти України та підтримки реформ в нашій державі.

Наголошено на критичній важливості зміцнення трансатлантичного фронту санкцій проти Росії забезпечення деокупації Донбасу і Криму.

Окремо обговорено ситуацію у сфері розвитку і зміцнення демократії, верховенства права, судової реформи, стійкості інститутів держави в Україні.

Зауважено на тому, що ефективна і системна боротьба з корупцією має і надалі залишатися в пріоритетах, а також виступає одним з визначальних маркерів ставлення міжнародних партнерів та інвесторів до України.

Наголошено на важливості єдності всіх демократичних сил для відновлення територіальної цілісності та впровадження реформ заради добробуту України і забезпечення членства в ЄС і НАТО.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author