nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Порошенко подякуав Єврокомісії за виділення макрофінансової допомоги для України

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко подякував Єврокомісії за виділення макрофінансової допомоги Україні.

«Дякую Європейській Комісії та особисто Виконавчому Віце-президенту Єврокомісії Валдісу Домбровскісу за позитивне рішення про виділення Україні другого траншу макрофінансової допомоги ЄС у розмірі 600 млн євро. Об’єднана Європа підтверджує незмінну підтримку нашої держави на шляху реформ та європейської інтеграції, а також стоїть пліч-о-пліч з Україною у протидії актуальним викликам миру, безпеки і стабільності», – написав Порошенко у Facebook.

«Обов’язок влади перед українським суспільством і нашими європейськими партнерами — відповідати взаємністю, а не сприймати такі жести як належне, виконувати, а не заговорювати Угоду про асоціацію, забезпечувати, а не згортати євроорієнтовані перетворення. «Європейська Солідарність» як державницька проєвропейська опозиція продовжить підтримку дій влади на шляху інтеграції до Євросоюзу», – зазначає лідер партії.

«Про це, як і про важливість виділення Україні траншу макрофіну, говорили з Валдісом Домбровскісом на зустрічі у серпні», – нагадав п’ятий Президент.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author