nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Коли влада «дуркує», це технологія, щоб прикрити їхні оборудки – Порошенко у Дніпрі

Технологія нинішньої влади, яка намагається прикрити свою мегакорупцію, дуже проста – вона постійно «дуркує», відволікаючи увагу людей нібито недолугими заявами. Про це під час виступу у Дніпрі на Форумі «Від фундаменту державності до України майбутнього» заявив п’ятий президент Петро Порошенко.

«Щодня ми бачимо нові і нові тривожні сигнали про дії зеленої влади. Але хто називає їх клоунами – дуже помиляється. Бо клоуни не могли б домовитися зі всіма олігархами і взяти під контроль всі засоби масової інформації. Зараз на більшості каналів ви слова не почуєте про жодні проблеми», – зауважив Порошенко.

«Клоуни не могли б узяти під контроль всі силові структури – від ДБР і СБУ до прокуратури. І вони прощають своїм зґвалтування, ДТП, вимагаючи, щоб це не показувало телебачення», – констатує п’ятий Президент.

«А опозицію намагаються нищити безпідставними кримінальними справами. Це люди, які знайшли технологію. Вони «дуркують» для вас, просуваючи абсолютно маразматичні ідеї, якими намагаються відволікти вашу увагу. Наприклад – а давайте перейменуємо Україну і давайте це зараз будемо обговорювати. А давайте на латиницю перейдемо, нічого важливішого у нас немає. А давайте ще великий герб намалюємо», – навів приклади лідер «Євросолідарності».

«Але не думайте, що вони не розуміють, що вони роблять. Бо вони це роблять, щоб прикрити власні оборудки, відволікти нашу з вами увагу», – переконаний Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author