nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Порошенко у Дніпрі зустрівся з ветеранами ГО «Брати по Зброї»

У Дніпрі відбулася перша зустріч місцевого осередку ГО «Res_Publica. Брати по Зброї». Організація об’єднує ветеранів війни проти російської агресії. На зустріч до ветеранів приіхав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Дніпро зробив величезний внесок у зміцнення обороноздатності нашої держави. Ми виконали дуже важливе завдання — зламали хребет путінському плану створити Новоросію. Він розраховував, що в Дніпрі його будуть зустрічати з хлібом-сіллю. Вважав, що Дніпро — це «русский город». А ми показали, що Дніпро — форпост українства», – сказав Порошенко.

«Наші хлопці, які мобілізувалися із Олександром Погребиським, найякісніше представляють людей, які небайдужі, боряться з російськими фейками, не дають принизити українських ветеранів. І я пишаюся тим, що саме дніпровська організація стала фундаментом ГО «Res_Publica. Брати по Зброї». Попереду у нас багато роботи», – наголошує п’ятий Президент.

«Днями Ірина Геращенко відвідала наших військових 8-го полку у Хмельницькому. Раніше говорили про те, що не підвищують грошове забезпечення, а сьогодні уже 3-4 місячна заборгованість за основними виплатами, крім грошового забезпечення. Чому це відбувається? Бо влада ворога бачить не в Путіні, а в добровольцях, військових, «Братах по Зброї» і Порошенку. Але ми в них ворогів не бачимо. Нам головне – захистити армію, захистити воїнів, захистити оборонну промисловість. Зберегти ті темпи, які були набрані», – зазначає Петро Порошенко.

«Ми живемо із «зеленою» владою в різних всесвітах. Але я щасливий, що Господь подарував нам жити в найкращій країні, з найкращим народом і найкращими воїнами, які в 2014-му році врятували країну. Які разом зі мною створили нову армію, якою зараз ми всі пишаємося. Дуже прикро, що влада нищить армію, але ми, об’єднавшись, не дамо цього зробити», – наголошує лідер партії.

«Ми захистимо Україну. Ми захистимо армію. Ми будемо робити все можливе для того, щоб завоювати довіру людей. Бо ми не боремось за владу. Ми боремося за країну», – резюмує Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author