nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Закон про олігархів перетворює Україну на Росію чи Білорусь - Княжицький

Народний депутат фракції "Європейської Солідарності" Микола Княжицький вважає, що закон щодо олігархів перетворює Україну на Росію або Білорусь, а вплив олігархів у країні тільки посилиться.

Таку думку Княжицький висловив в ефірі телеканалу Еспресо.TV.

"Монобільшість все-таки проштовхнула та підтримала абсурдний законопроєкт про олігархів, який просто жахливо виписаний та дозволить Зеленському в ручному режимі визначати олігархів. Мабуть, ті, хто дійсно є олігархами, отримали гарантії того, що проти них даний законопроєкт не буде застосований", - сказав Княжицький.

Народний депутат наголосив, що під час розгляду законопроєкту про олігархів опозиції не дозволили зачитати правки, які перетворили б законопроєкт на ефективний, - наприклад, зробити медіавласність більш прозорою та посилити антикорупційні органи і антимонопольний комітет.

"Такий спосіб прийняття законопроєктів перетворює Україну на Росію чи Білорусь. Чудово пам'ятаємо, як Путін боровся з олігархами, зокрема з Березовським та Гусинським. Дійсно, на той час вони були олігархами Єльцина. В результаті такої боротьбі їх замінили Ротенберг та інші ставленики Путіна, які будують для нього палаци та обкрадають Росію. Рівно те саме робить зараз і влада Зеленського", - додав Княжицький.

Народний депутат вважає, що законопроєктом про олігархів влада переслідує мету замінити олігархів на своїх людей. Княжицький додав, що Зеленський вже привів своїх людей, які стають над фінансовими потоками країни. За словами депутата, законопроєкт не допоможе боротись із олігархами, а перетворить Україну на олігархічну та диктаторську країну.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author