nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Разумков жорстко розкритикував процедуру прийняття закону про олігархів

"Насправді, що зараз відбувається? Дійсно, це колізія. Але рішення Верховної Ради прийнято. Якщо ми говоримо про те, що вчора відбувалося в Раді - це окрема дискусія, тому що така так звана "процедура" застосовувалась в перший раз у стінах Верховної Ради України. Я не можу її назвати нормальним підходом до роботи Верховної Ради", - заявив Разумков.

Він сказав, що закон треба було ухвалювати більш професійно і підготовлено з дотриманням норм Регламенту.

"Це не скорочена процедура. Такої процедури немає. Це не 119 стаття (Регламенту ВР - УНІАН), це комбінація двох статтей - 119 і 45... І це була "вольна діяльність" колег, які запустили цей процес. У мене глибоке переконання, що це було направлено на те, щоб звести народних депутатів з правильного шляху, - ввести їх в оману", - наголосив Разумков.

Він переконаний, що "ті, хто організовував цей процес, і ті, хто доповідав по ньому, - не підтримали таку процедуру". "Ні пан Стефанчук за неї не проголосував, ні пан Веніславський. Тому що вони усі розуміють, що рано чи пізно треба відповідати", - сказав Разумков.

Голова парламенту заявив, що при голосуванні за деолігархічний закон було допущено "дуже багато помилок".

Він додав, що застерігав усіх колег не вдаватися до поспіху при ухваленні закону.

"Те, що було зроблено з тими квапливими рухами в останню ніч, коли не запрошувались навіть автори правок на засідання комвтетів - це і призвело до того, що ми сьогодні... повинні проговорювати процедуру, як це відбулося... і паралельно з цим ми гальмуємо цей процес", - відзначив спікер.

Він додав, що сьогоднішня дискусія про "процедуру" не сприяє запуску антиолігархічної реформи.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author