nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Разумков звинуватив комітет Ради у спробі сфальсифікувати закон про олігархів

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що профільний парламентський комітет перед наданням йому на підпис намагається сфальсифікувати закон про олігархів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій, груп та комітетів.

"Тут почали всі розповідати, що хтось щось десь ховає. Доповідаю, що ніщо не може сховатися у стінах Верховної Ради", - зауважив спікер.

Він додав, що в ситуації, коли Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки "до Апарату Верховної Ради передає, розуміючи, що він робить, закон, який не голосувався в стінах Верховної Ради, то це вже підлог (йдеться про фальсифікацію – УНІАН)".

За словами Разумкова, якщо комусь не подобається закон, ухвалений на засіданні парламенту, бо "ви наробили помилок під час непрофесійної підготовки до розгляду закону і пішли за незрозумілою процедурою в залі Верховної Ради, то це проблема комітету".

Разумков наголосив: "Комітет - не Рада. Рішення приймає український парламент. І те, що голосує Верховна Рада, я як спікер повинен підписати".

Він додав, що повинен підписати закон у редакції, проголосованій в сесійній залі.

При цьому спікер зазначив, що має бути підписаний закон, в тому числі з його поправкою про те, що олігархів має визначати НАЗК, і ще з двома проголосованими поправками.

Разумков наголосив, що саме профільний комітет зволікає з підготовкою закону до підписання.

За словами голови парламенту, він одразу після отримання підпише закон про олігархів, за який проголосувала ВР.

При цьому він нагадав, що в парламенті зареєстровано декілька постанов, які блокують підписання даного закону, разом з тим фракція "Слуга народу" та інші фракції нічого не зробили для того, щоб розглянути ці постанови і розблокувати процес підписання закону.

"Або ми не поспішаємо щодо цього закону? Давайте казати правду. Бо вона у нас якась однобока", - зазначив Разумков.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author