nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Партія Саакашвілі анонсувала масштабні протести

Найбільша опозиційна партія Грузії "Єдиний національний рух", заснована Михеїлом Саакашвілі, анонсувала масштабні акції протесту в Тбілісі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Грузия Online".

Як заявив журналістам депутат парламенту від "Єдиного національного руху" Леван Хабеішвілі, головними вимогами протестувальників будуть звільнення експрезидента Грузії Михеїла Саакашвілі з ув’язнення і призначення дострокових парламентських виборів.

"Ми готуємося до другого туру (місцевих. – Ред.) виборів, і до виборів будуть масштабні акції... Ми обов'язково продовжимо боротьбу. Я хочу сказати, що в найближчому майбутньому в столиці буде дуже велика акція. Організація буде в масштабі всієї Грузії. Головна вимога - звільнення Михеїла Саакашвілі і дострокові вибори.

Я хочу сказати суспільству, мирно і спокійно почекаємо розвитку подій. Також підготуємося до другого туру, в якому ми обов'язково оформимо перемогу", - сказав Хабеішвілі.

Заяву про це він зробив біля в'язниці в місті Руставі, де утримують Саакашвілі.

Сьогодні стало відомо, що на вимогу прокуратури Саакашвілі позбавлений права на телефонні дзвінки. Адвокати стверджують, що з в'язниці йому заборонено зв'язуватися телефоном не тільки з журналістами, але і з членами родини.
Tags: Грузiя, Саакашвiлi, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author