nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Порошенко вимагає звіту керівництва держави та Міноборони щодо зриву оборонного замовлення

Лідер «Європейської Солідарності», п’ятий Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності проведення закритого засідання парламенту через зрив Державного оборонного замовлення.

«У нас є подвійна проблема: значний обсяг коштів, який запланований в обсягах фінансування Державного оборонного замовлення, не фінансується, залишається без руху. А армія залишається без озброєння, без модернізації, без сучасної військової техніки», – говорить Порошенко.

«Хочу ще раз наголосити, за поточний рік у нас не закуплено жодної одиниці бронетехніки і жодного військового вантажного автомобіля. І в цій ситуації я вимагаю проведення окремого закритого засідання по рівню обороноздатності держави для того, щоб вище політичне керівництво держави і керівництво військового відомства відзвітували», – закликав Порошенко.

«Сьогодні військові лікарі не отримують доплат за роботу з ковідними хворими. І взагалі заборгованість по виплатам військовим перевищує 2 мільярди гривень. Якщо раніше скаржилися на те, що немає підвищення, то сьогодні скаржаться на затримку у виплаті грошового забезпечення. Це підсумок того, яким чином зміцнюється обороноздатність держави. Додатково до цього не закуплено жодного військового автомобіля, жодної одиниці бронетехніки. Не поставлений комплекс-дивізіон «Нептун» на бойове чергування», – зауважує Порошенко.

«У вас є гроші на «крадівництво», у вас є гроші на дерибан, і немає грошей для власної армії. Це неприпустимо», – резюмує Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author