nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Кредит держбанку у 60 млн доларів особі з ДНР є підставою для підозри у фінансуванні тероризму

Інформація про видачу кредиту державного «Укрексімбанку» на 60 млн доларів особі, яка веде бізнес в терористичній «ДНР», є підставою для порушення кримінальної справи за статтею «фінансування тероризму». Про це в коментарі журналісту програми «Свобода слова Савіка Шустера» на каналі «Україна» сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко. Вона наголосила, що очільник банку – близький друг президента Зеленського, а його агресивна поведінка з журналістами проекту «Схеми» свідчить, що цей контракт намагалися приховати від громадськості.

«Все, що стосується протидії тероризму, потрібно розслідувати. І дуже хочу запитати зараз у Венедіктової і Баканова, що є конкренті плівки, зняті вашими журналістами «Радіо Свобода», програма «Схеми», які потрапили в кабінет керівника державного банку. І там відбулася бійка з журналістами. За що? Вони задали конкретне запитання про те, що державний банк фінансує тероризм», – зазначила Геращенко.

«Видали 60 мільйонів доларів кредиту людині, яка має свої якісь шахти на території так званого «ДНР» під абсолютно проблемний об’єкт», – нагадала Геращенко.

«До речі, це не просто керівник банку. Це Євген Мецгер, який є другом з Кривого Рогу, кумом Зеленського. Зеленський обіцяв нам кінець епохи кумівства. Він обіцяв професіоналів на посадах. Він обіцяв дотримуватися правди, а не демонструвати подвійні стандарти», – зауважила Ірина Геращенко.

«у 2021 році фінансувати тероризм в так званому ДНР – це дуже і дуже погано. І нам би хотілося почути, а де підозри?», – говорить народна депутатка.

«Ця команда виплатила вже мільярд доларів за російські електроенергію і вугілля. Воно вивозиться з території так званих ОРДЛО, тому мені дуже важливо запитати, а хто сьогодні несе відповідальність за фінансування Путіна, країни агресора, тероризму і коли тут будуть підозри», – резюмує Ірина Геращенко.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author