nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Зеленський вирізняється тотальною неповагою до права й закону", – екснардеп Тарас Стецьків

Стецьків наголосив, що питання законності є другорядними для президента і його команди: "Зеленського вирізняє тотальна неповага до права та закону. Він про це відверто говорить. Якщо брати географічно, то Зеленський є таким собі представником півдня України – української анархії. І якщо закон заважає його поняттю справедливості, то значить відкидаємо закон і діємо "справедливо".

Щодо конфлікту Разумкова та Зеленського, то, на його думку, ця суперечка є особистою, а не професійною.
"Українська політика всі 30 років Незалежності дуже персоналізована. Це не вперше спікер ВР вступає в конфлікт із президентом. Окрім цього, конфлікт Зеленського та Разумкова був очевидним, бо в основі партії ніколи не лежали ідейні засади. "Слуга народу" не будувалася на основі спільних цінностей та бачення, вони зібралися під високий рейтинг Зеленського і пройшли в парламент", – зауважив він.

Стецьків також зазначив, що відставка Разумкова була для нього очевидною, адже парламентська монобільшість повністю керована Зеленським: "Ніякої великої інтриги не було: існує парламентська монобільшість, яка керується з Банкової й виконує їхні вказівки".
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author