nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Зеленський не розуміє, що зустріч з Путіним може виявитися фатальною - Ігор Яковенко

Зустріч тет-а-тет президента Російської Федерації Путіна і президента України Володимира Зеленського не матиме жодного сенсу, адже у них немає точки компромісу у питанні Криму та Донбасу. Більше того, подібна розмова може виявитися небезпечною як для Зеленського особисто, так і для України як держави.

Про це незалежний російський журналіст, ексдепутат Держдуми Ігор Яковенко заявив в програмі "Студія Захід з Антіном Борковським" на Еспресо.TV.

“Зустріч президента Росії Володимира Путіна й президента України Володимира Зеленського не може нічого дати у принципі, оскільки у цих двох людей немає точки компромісу з головного питання. Якщо не говорити про Крим і Донбас, тоді немає предмету розмови для України. Якщо ж говорити про Крим і Донбас – для Путіна немає точки компромісу. Очевидно, Путін буде промовляти лише два слова: Мінські угоди. У путінській версії - це той папірець, реалізація якого призведе до зникнення України з політичної мапи світу. Але Україна не дозволить себе ліквідувати: громадяни піднімуться і змінять політичне керівництво держави”, - зазначив Яковенко.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author