nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Порошенко - Зеленському: "Ми вас точно не боїмося, а от ви - боїтеся нас!"

Російськомовні "тітушки", що учора, 9 жовтня 2021 року, намагалися прорватися до будинку Петра Порошенка у селі Козин під Києвом, наймалися Офісом Зеленського для відволікання уваги від офшорного скандалу з рахунками "Кварталу 95".

З такою заявою виступив п'ятий український президент, голова політичної партії "Європейська солідарність", повідомляє Еспресо.TV.

Ввечері Порошенко особисто поспілкувався з ветеранами війни на Донбасі й небайдужими громадянами, які стримували провокаторів, й подякував їм за те, що вони не дали реалізувати брудний сценарій.

"Ми побачили, що російськомовні тітушки за гроші готові продати Україну. Цим брудним сценарієм, зробленим за гроші, вкрадені у платників податків, вони намагаються відволікти увагу, щоб уникнути відповідальності. Дякую ветеранам та активістам, які не дали цьому відбутися. Ви усі - великі молодці!", - сказав Петро Порошенко.

При цьому він окремо звернувся до Володимира Зеленського та до його Офісу.

"Володимире Олександровичу, ми вас точно не боїмося, а от ви - боїтеся нас!", - сказав голова партії "ЄС".

"Офісу президента я хочу сказати: ви за це будете нести відповідальність. Будете відповідати за бездіяльність провоохоронних органів, за те, що Офіс президента роздає накази про купівлю тітушок, посилає їх сюди, паплюжачи Україну", - наголосив Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author