nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

"Спецоперація із затримання "вагнерівців" планувалась ще з 2018 року", − Олександр Турчинов

За каденції Зеленського оперативні, бойові операції взагалі припинені.

Про це заявив ексвиконувач обов'язків президента України (2014), секретар РНБО у 2014-2019 роках Олександр Турчинов в ексклюзивному інтерв’ю програми "Вечір з Миколою Княжицьким", передає "Еспресо.Захід".

Турчинов зауважив, що спецоперацію почали планувати ще у 2018 році, проте тоді ще не було деталей: де повинен сідати літак, як забирати бойовиків, але сама формула була вже визначена.

"У наші часи військова розвідка займалася документуванням спробами затримати "вагнерівців". В часи чинної влади єдине досягнення військової розвідки – це викрадення Чауса і ганьба на весь світ, всю Європу. Тобто різні пріоритети, різні завдання", − сказав Турчинов.

Також він додав, що за каденції Зеленського припинились оперативні, бойові операції. Окрім цього, Турчинов переконаний, що президент та його оточення обрали тактику "не дратувати Путіна".

"Саме немотивоване перенесення операції із затримання "вагнерівців" − це фактично свідоме рішення про повну руйнацію того, що було дуже важко, але професійно зроблено протягом декількох років….Знову цей формат, дуже небезпечний: не дратувати Путіна і домовлятися", − зауважив Турчинов.
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author