nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Петро Порошенко: досить ганьбити українську розвідку, це еліта нашої армії

Україна має пишатися своїми розвідниками, які виконують надскладні спецоперації в умовах російської агресії. Про це в ексклюзивному інтерв´ю програмі «The Week» на телеканалі «Прямий» сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він обурився, що під час прес марафону Володимир Зеленський зневажливо обізвав офіцерів розвідки «авантюристами». Порошенко також зауважив, що журналісти проекту Bellingcat, які розслідували «вагнергейт», написали, що їм соромно слухати заяви президента Зеленського.

П’ятий Президент наголосив – в усіх країнах розвідники – це люди, яких «носять на руках».

«Ніякими грошима, ніякими зарплатами, ніякими пільгами, ніякими званнями, ніякими орденами ти це не замотивуєш, крім одного. Любові до України. І от людей, за плечима яких стоять блискучі операції, які свого часу зруйнували проект Путіна, Зеленський наважився називати їх авантюристами. Це образа для всіх розвідників. Більше того – це образа для всіх воїнів. Це означає, що він не розуміє, не поважає і не любить українську армію», – вважає Петро Порошенко.

«Зараз розвідники втрачають мотивацію і це не тільки операція по вагнерівцям. Подивіться на операцію, яка відбулася по підготовці звільнення українських заручників на донецькому заводі «Ізоляція». Де кріт той самий забезпечив виток інформації і наказ СБУ атакувати розвідників на українській території для того, щоб зірвати операцію. Врешті-решт і ця операція була зірвана», – констатує Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author