nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

СБУ: Аеропорти Дніпропетровська, Запоріжжя та Харкова були закриті через загрозу ракетного удару

Служба безпеки України пояснила закриття аеропортів Дніпропетровська, Запоріжжя та Харкова інформацією про розгортання бойовиками на Донбасі ракетних комплексів "земля-повітря".

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила прес-секретар Служби безпеки України Олена Гітлянська, передає Еспресо.TV з посиланням на РБК-Україна.

"Це сталося на підставі інформації, яку надало Службі одне з підрозділів Міністерства оборони про те, що сьогодні існує велика небезпека для цивільних літаків на території зони АТО. Було прийнято рішення здійснити попереджувальні заходи на підставі отриманої інформації, що на території Донецької і Луганської областей, які сьогодні підконтрольні бойовикам, розгортаються ракетні комплекси "земля-повітря"... максимальна відстань ураження яких досягає 250 км", - заявила Гітлянська.

Вона зазначив, що як тільки Державна авіаційна служба буде впевнена, що Запорізькому аеропорту та літаків на території аеропорту нічого не загрожує, його робота також буде відновлено.

Нагадаємо, 13 грудня Державіаслужба заборонила польоти в Харків, Дніпропетровськ і Запоріжжя через міркування безпеки. Зараз аеропорти у Дніпропетровську та Харкові відновили свою роботу. Заборону на польоти в міжнародному запорізькому аеропорту подовжено до 8 ранку 20 грудня.

Еспресо.TV
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author