nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

СБУ зірвала спробу російських спецслужб дестабілізувати ситуацію на Одещині

Служба безпеки України упередила злочинний намір російських спецслужб розхитати ситуацію у мирному регіоні України.

Сьогодні вночі у ході складної спецоперації контррозвідка СБУ затримала громадянина України, 1961 р.н., – члена небезпечної диверсійної групи, яка за завданням кураторів із ФСБ РФ готувала низку терактів у м. Одеса та одночасно у декількох обласних центрах.

Зі слів затриманого диверсанта, уродженця Чернігівщини, який постійно проживав у м. Іллічівськ, після організації вибухів група мала здійснити силове захоплення адміністративних будівель органів влади на території Одещини.

Під час обшуку у зловмисника співробітники СБУ вилучили цілий арсенал зброї: два ручні кулемети «MG-42», автомати АКМС, одну СВД, гвинтівку «ТОЗ-8», обріз мисливської рушниці, п'ять пристроїв безшумної стрільби, сигнальний пістолет та 5 тисяч набоїв різного калібру, а також 7 одиниць холодної зброї. Також у нього було знайдено велику кількість військової амуніції та спорядження.

   

За фактом підготовки до вчинення терористичного акту слідчим відділом УСБУ в Одеській області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.14 та ч.2 ст.258 Кримінального кодексу України.

Проводяться невідкладні слідчі дії.

Прес-центр СБ України
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author