nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Росіяни не пустили українського консула до викраденого ними українця

Слідчий комітет РФ всупереч ноті МЗС РФ не допустив українського консула до викраденого з України і вивезеного до Росії лідера Української національної асамблеї (УНА) Миколи Карпюка.

Про це заявив генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "Укрінформ".

"Карпюка викрали в Україні, привезли до Росії і тут утримують. Була нота МЗС Росії з дозволом його відвідати. Вчора до Єсентуків поїхав наш консул Сергій Удовиченко, простояв цілий день біля місцевого Слідчого комітету, але його не допустили попри узгодження з МЗС Росії", - каже Москаленко.

За його словами, такі дії російських слідчих є порушенням домовленостей між Україною і РФ щодо консульських питань. Консул також наголосив, що справа Карпюка є черговою "резонансною справою" з числа цілого списку українців, викрадених в Україні спецслужбами РФ і утримуваних у російських СІЗО.

29 березня один із співголів "Правого сектору" Андрій Денисенко заявив про викрадення Карпюка спецслужбами Росії.

За деякими даними, у російських СІЗО утримуються щонайменше 30 українських військовополонених, викрадених на території України з березня 2014 року.

Еспресо.TV
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author