nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Росія стягує рекордну кількість військ до кордону з Україною – Держдеп

Після збереження відносно стабільного рівня присутності російських військ вздовж кордону з Україною, Росія знову відправляє туди додаткові підрозділи.

Про це оголосив у офіційній заяві в середу Державний департамент Сполучених Штатів, передає Еспресо.TV з посиланням на "Укрінформ".

Таким чином, кількість російських військ на кордоні з Україною "стане найбільшою з жовтня 2014-го року", наголосили у Держдепі. До того ж, Росія перегрупувала військові підрозділи біля Бєлгорода, навпроти Харкова.

У заяві Держдепу також зазначається, що Росія нарощує системи протиповітряної оборони на сході Україні та проводить військові навчання проросійських бойовиків з використанням сучасної техніки.

"Нині спостерігається найбільша кількість систем російської ППО на сході України, починаючи з минулого серпня... Крім того, наростаючий та більш складний характер навчань не залишає сумнівів у тому, що Росія бере в них участь. До навчань також залучені російські БПЛА (безпілотні літальні апарати), що є безпомилковою ознакою присутності Росії", – наголошується в документі.

"Росія продовжує постачати важке озброєння до східної України з часу набуття чинності режиму припинення вогню відповідно до Мінської угоди від 15-го лютого", – зауважили у Держдепартаменті США.

Нагадаємо, нещодавно представник Держдепартаменту США Марі Харф заявила, що Вашингтон знає, що станом на початок квітня російські війська залишаються на сході України.

Еспресо.TV
Tags: Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author