nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

З Днем народження, Надю!

Незламній українській героїні і народному депутату від «Батьківщини» Надії Савченко сьогодні виповнюється 35 років.

Надії, яка пройшла Майдан, скуштувала гіркоту війни і сміялась в лице своїм російським катам, що викрали її, ув’язнили і влаштували ганебне судилище. Яка голодувала, навідріз відмовляючись підписуватись під брехнею, і заради правди була готова пожертвувати найдорожчим – своїм життям.

Надії, яка навіть за кремлівськими ґратами залишається вільною та своїм незламним духом вже перемогла і злочинний суд, і режим Путіна.

Надії, ім’я якої знає кожен українець, на чий захист став увесь світ.

Вимагаючи справедливості, вона об’єднала всіх українців в один кулак. Завдяки їй весь світ побачив справжнє обличчя країни-агресора: Росія пішла на міжнародний прецедент – тримала під вартою і грубо сфабрикувала кримінальну справу проти видатного іноземця, члена ПАРЄ!

Надія – наша непереможна сила духу. Честь і правда, що пробиває найтемнішу тьму. Безмежна любов до рідної землі і віра в Україну.

Такої жінки дуже бракує сьогодні в українському парламенті. Її місце – у Верховній Раді. Віримо, що вона гідно представлятиме Україну і в Раді Європи.

Адже Надя – не просто символ. Це активний і принциповий політик нової формації, що категорично не сприймає неправди і несправедливості, що не опускає рук і не здається навіть перед імперією.

У цей день хочеться побажати Наді міцного здоров’я і якнайшвидшого повернення на Батьківщину.

З Днем народження, наша Надіє!

Чекаємо вдома, на рідній землі!

Партія ВО «Батьківщина»
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author