символiка

Слава Україні!

Нотатки євроатлантиста

Previous Entry Share Next Entry
Прес-центр штабу АТО: станом на 18.00 зафіксовано 30 обстрілів, 1 військовий загинув, 1 поранений
чорна стрiчка
nato_tak
На Маріупольському напрямку російсько-окупаційні війська з мінометів обстріляли Водяне, а з стрілецької зброї та гранатометів – Павлопіль, Широкине і знову ж Водяне. По Талаківці вогонь вів снайпер.
На Донецькому напрямку з танку обстрілювали Піски та шахту Бутівку. Її ж, а також Авдіївку, Кам’янку та Луганське - зі 120 та 82 міліметрових мінометів. З гранатометів та стрілецької зброї обстрілювали Луганське, Новолуганське та Зайцеве.
На Луганському напрямку зі 120 міліметрових мінометів загарбники вели вогонь по Попасній та Катеринівці.
Загалом зафіксовано 30 обстрілів. Один наш військовий загинув, один – поранений.

Бойовики продовжують обстріли Адіївки та її околиць, застосовуючи заборонену Мінськими домовленостями зброю
Українська сторона СЦКК констатує, що станом на 16.30 26 лютого продовжуються обстріли з боку НЗФ ОРДО позицій Збройних Сил України, мирних населених пунктів та ключових об’єктів інфраструктури вздовж лінії розмежування.
Особливо напруженою є обстановка в районі населеного пункту Авдіївка. Протягом цієї доби противником застосовано в напрямку Авдіївки 20 снарядів калібру 125 мм, 20 мін калібру 120 мм та 37 мін калібру 82 мм, що є грубим порушенням Мінських домовленостей щодо заборони застосування важких типів озброєння. Внаслідок його застосування 24 лютого пошкоджено лінію електропередач «Макіївка-Авдіївський коксохімічний завод». Місто залишило без електропостачання. Крім того, зупинено роботу Донецької фільтрувальної станції, де внаслідок обстрілу НЗФ пошкоджено хлоропровід, а також основні елементи цього об’єкту, який забезпечує питною водою понад 600 тисяч осіб мирного населення населених пунктів Авдіївка, Ясинувата та Донецьк.
З боку Збройних Сил України, а також військово-цивільних адміністрацій вжито вичерпних заходів для проведення аварійно відновлювальних робіт. Проте, такі роботи не можуть бути здійснені вже протягом останніх 48 годин внаслідок відмови з боку НЗФ ОРДО надати гарантії безпеки. Російська сторона СЦКК не спроможна виконувати покладені на неї обов’язки і не забезпечує проведення аварійних ремонтно-відновлювальних робіт для відновлення електро- та водопостачання Авдіївки.
Такими діями НЗФ ОРДО черговий раз грубо порушують норми міжнародного права, відверто нехтують положеннями Мінських домовленостей та свідомо створюють передумови для погіршання гуманітарної ситуації у місті.
Теги:

Коментарі вимкнуті:

Коментарі для цього запису вимкнуті.

?

Log in

No account? Create an account