символiка

Слава Україні!

Нотатки євроатлантиста

Previous Entry Share Next Entry
Терміново! НЗФ ОРДО обстріляли житловий сектор селища Бердянське із забороненої зброї
сльози
nato_tak
Українська сторона СЦКК повідомляє про продовження обстрілів з боку НЗФ ОРДО мирних населених пунктів вздовж лінії розмежування сторін.
Сьогодні, 17-го червня, близько 18-ої години бойовики в черговий раз обстріляли житловий сектор населеного пункту Бердянське поблизу Маріуполя, застосувавши зброю, заборонену Мінськими домовленостями.
Внаслідок обстрілу, виникла пожежа в житловому будинку по вулиці Морській. На щастя, ніхто з місцевих мешканців не постраждав.
В Бердянському працює спостережна група української сторони СЦКК. Інформація щодо інших наслідків обстрілу уточнюється.
Такими діями НЗФ ОРДО вкотре демонструють прагнення до подальшого загострення конфлікту та відверте нехтування Мінськими домовленостями.
Українська сторона СЦКК

Сьогодні, о 17.40 год. бойовики з мінометів, що заборонені Мінськими домовленостями, в черговий раз обстріляли житлові будинки мирних мешканців населеного пункту Бердянське неподалік Маріуполя.
Внаслідок обстрілу зруйновано дах та стелі в однієї зі споруд по вулиці Морській. Одна з мін призвела до загоряння у будинку. Також значних пошкоджень зазнали будинки, що знаходяться поряд з епіцентром влучань.
На щастя, обійшлося без жертв серед місцевого населення.
Таким чином, бойовики ОРДО вкотре продемонстрували своє ставлення до норм міжнародного права та загальнолюдських моральних цінностей.
Прес-група ОТУ «Маріуполь»
Теги:

Коментарі вимкнуті:

Коментарі для цього запису вимкнуті.

?

Log in

No account? Create an account