nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Кремль нав’язує нам інформаційну війну, яка має на меті поневолити наш розум – Президент

«Хочу наголосити, що сучасна війна ведеться не лише на лінії фронту. Зараз всі вивчили дуже добре термін «гібридна війна». Кремль нав’язує нам інформаційну війну, яка має на меті поневолити наш розум», - заявив Президент Петро Порошенко на Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна».

«Коли з хворої голови на здорову валить Путін, це ще можна зрозуміти. Але мене, як Президента, шокує інше: як же до біса у нього адвокатів в нашому політикумі. Як вони намагаються зняти з нього відповідальність за війну і перекласти цю відповідальність на Україну. Дехто з політиків настільки засліплені внутрішньою боротьбою, що бездумно, а інколи навіть і свідомо, тиражують заяложені і небезпечні штампи російської пропаганди», - зазначив Петро Порошенко.

Глава держави додав: «Можливо, вони думають, що то так боряться за владу. Насправді ж, ні. Я твердо разом з вами переконаний – вони працюють на агресора, вони намагаються підірвати моральний дух українців, вони намагаються послабити волю до спротиву, а головне – б’ють у тил, у спину Збройним Силам, знецінюють подвиг українських воїнів в ім’я України».
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Comments for this post were disabled by the author