nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент: Наша армія здатна зупинити агресора і є ключовим елементом творення держави

Глава держави особливо підкреслив, що українська армія звільнила більшу частину території Донбасу, яка була окупована навесні 2014 року; локалізувала конфлікт і є запорукою повернення політико-дипломатичним шляхом Донбасу в Україну і України на Донбас.

«Це так важливо, тому що завтра ми будемо святкувати День захисника України. Це перестало бути святом хлопців лише за гендерною ознакою. 55 тисяч дівчат зараз служать в лавах Збройних Сил України. Я, користуючись нагодою, хочу привітати всіх захисників Вітчизни, які міцно тримають зброю в руках», - наголосив Петро Порошенко.

«З такими героями, з такою мужністю і відвагою, які притаманні нашим захисникам, Україна здатна подолати будь-які виклики і загрози, які випали на її непросту долю», - наголосив Петро Порошенко.

«Сильна армія – це наш з вами обов’язок перед прийдешніми поколіннями українців, у цьому наша шана світлій пам’яті борців за українську незалежність. Боєздатна армія – один із вагомих чинників, які дозволяють нам вести справді суверенну політику, політику незалежності, мати імунітет від будь-якого тиску ззовні. І захищатися проти п’ятої колони всередині держави», - додав Президент.

«Армія є ключовим елементом творення держави. Сильна, могутня, патріотична», - констатував Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author