nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Росія продовжуватиме втручатись у виборчі процеси і в Україні, і в усьому світі – Президент

Глава держави особливо підкреслив, що Україна дуже високо цінує тверду двопартійну підтримку нашої держави у США: «І в Палаті представників, де більшість взяли демократи, і в Сенаті, де більшість взяли республіканці. І в Адміністрації, і в Білому домі. І це та потужна основа, на яку надійно спирається наше стратегічне партнерство зі Сполученими Штатами Америки, в тому числі і в питанні відсічі російській агресії».

«Водночас проблема виборів наразі активно постає перед нами, оскільки Україна сама вступає у передвиборчий цикл», - сказав Президент та додав, що зараз зрозумілим стає важливість і правильність рішення про дострокові парламентські вибори, які відбулись у 2014 році, і місцеві вибори, які відбулись у 2015 році. «Ми мали чотири роки для того, щоб будувати країну без популістських передвиборчих закликів, які мають високі ризики руйнування процесу реформ», - зауважив він.

Президент зазначив: «Зараз одні за іншими пройдуть президентські, парламентські та місцеві вибори. І якщо свої симпатії Путін приховує, то про головну свою антипатію він вже сказав публічно».
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author