nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИЦТВА СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Шановні колеги!
Голодомор 1932-1933 років в Україні – був безпрецедентним злочином радянської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу.
Комуністичний режим усіляко намагався приховати від громадян та світової спільноти достовірну інформацію про жахливі події тих часів. Тому представники Служби безпеки України долучилися до встановлення історичної правди. 330 томів кримінального провадження містять беззаперечні докази того, що організатором Голодомору 1932-1933 років було керівництво комуністичної партії.
Цілеспрямований терор голодом радянська влада застосовувала як зброю масового знищення населення. За різними оцінками втрати від нього становили від семи до десяти мільйонів осіб, понад третину з них – діти.
Крім того ми не повинні забувати про страшні наслідки масових штучних голодів 1921-1923 та 1946-1947 років в Україні – величезні людські втрати у мирний час.
Служба безпеки продовжує викривати численні злочини тоталітарної системи проти українського народу, які немає строку давності.
Ми пам’ятаємо! Ми – сильні!
Голова Служби безпеки України
генерал армії України В. Грицак
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author