nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Загроза повномасштабної військової операції Росії залишається – Президент

Президент продемонстрував матеріали розвідувальних даних та супутникові знімки: «Розвідка надала декілька доказів. Я їх хочу вам вперше продемонструвати. Це є російська військова база, яка розташована у 18 км від нашого кордону. За 17 вересня, 24 вересня. Це все танки. Це жовтень».

«Як ви бачите, кількість танків на базах, які розташовані на вздовж нашого кордону зросла в тричі. Для чого вони були туди передислоковані? Кількість підрозділів, які були передислоковані вздовж нашого кордону, причому по всій довжині, кардинально зросла. Позиція щодо можливих навчань – ніяк це збільшення не виправдовують», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави додав: «І після інциденту, який відбувся в Азовському морі, ми мали забезпечити українські Збройні Сили на відсіч у випадку широкомасштабного наземного вторгнення. Ці танки ще не виведено. Вони залишаються там».

«І тому я хочу, щоб ніхто не думав, що це – забавки або іграшки. Країна знаходиться під загрозою повномасштабної війни з Російською Федерацією», - підкреслив Президент.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author