nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

За незалежність нашої держави наші героїчні українські жінки борються разом із чоловіками

Петро Порошенко зазначив, що цього року відбулася ще одна дуже знакова подія – в Україні вперше звання генерала присвоєно жінці. «Генерал-майором медичної служби стала начальник військово-медичного управління Служби безпеки України Людмила Шугалєй. Потужна, пробивна сила українських жінок, які вимагали, щоб в Україні були жінки-генерали нарешті відіграла свою роль», - сказав Президент.

Близько 70-ти жінок в українських Збройних Силах мають звання полковник, також зауважив він. «І вони, хочу окремо наголосити, присвоєні абсолютно не на основі статі, а на основі високого професіоналізму, сумлінної служби. Користуючись цією нагодою я хотів би подякувати всім жінкам-військовослужбовцям, які в такий нелегкий для України час захищають нашу українську землю, боронять нашу державу. Вони доводять своїм прикладом, що в обороні держави внесок і жінок, і чоловіків, є абсолютно рівноцінним», - наголосив Президент.

Глава держави нагадав, що у жовтні цього року підписав Закон про створення рівних умов і можливостей для жінок і чоловіків у Збройних Силах України, за яким жінки проходять військову службу на рівних із чоловіками засадах. «І більше вже ніхто після прийняття і підписання цього Закону не може обмежити право жінки захищати Україну і служити Батьківщині», - сказав Петро Порошенко, зазначивши, що сьогодні в Збройних Силах України служать більше 30-ти тисяч жінок, з яких понад три тисячі – офіцери. Президент додав, що за його наказом Міністерство оборони, Генеральний штаб нарешті на практиці почати реалізовувати положення зазначеного Закону.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author