nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Реванш проросійських сил на виборах може заблокувати наш рух до Європи – Президент

Він нагадав слова Миколи Хвильового: «Геть від Москви! – Дайош Європу». «Геть від Москви!» - це безвіз, який є рубіконом, остаточне «прощавай» Російській імперії та Радянському союзу. Вже стали мемом слова, які я в день запровадження безвізу виголосив у своїй промові на Європейській площі: «Прощай, немытая Россия!», - зауважив Президент.

За його словами, добре ілюструє слова «Геть від Москви!» і Угода про асоціацію з Євросоюзом, яку Президент підписав у перший місяць перебування на посаді, тією ручкою, яку Президент Литви Даля Грібаускайте привезла з Вільнюсу. «Угода, яка мала бути підписана у листопаді 2013 року (у Вільнюсі – ред.), і не підписання якої вивело мільйони українців на майдани і вулиці під час Революції Гідності», - зауважив Президент.

«Геть від Москви!» - це Томос. «Геть від Москви!» - це сильна українська армія. «Геть від Москви!» - це відмова від російського газу. Що дозволило нам виграти 4,5 млрд доларів у російського «Газпрому». Чомусь попередня влада боялася йти на ці кроки…», - також зазначив Петро Порошенко.

«Геть від Москви!» - це україномовний культурний продукт. «Геть від Москви!» - це повернення до власної історії», - сказав Президент.

Глава держави наголосив: «Геть від Москви!» - це є моя пропозиція, яка внесена до Верховної Ради із закріплення курсу до ЄС та НАТО в Конституції України, як невідворотного процесу. Бо ми розуміємо, що лише членство в Європейському Союзі та НАТО незворотно й остаточно гарантує нашу незалежність від Росії».
Tags: Грузiя, НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author