nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Такі проекти – як політичне щеплення від «русского мира» – Президент

Президент висловив переконання, що нова українська армія, створена за 4,5 роки, безвізовий режим, який ми отримали здійснивши реформи в країні і є «остаточним прощавай Російській імперії і Радянському союзу». Відродження української мови, у тому числі завдяки мовним квотами, які захищають її розвиток, відродження української культури – це є втіленням заклику: «Геть від Москви!».

«Геть від Москви!» - це і рішення Вселенського православного Синоду про надання автокефалії українській помісній православній церкві і Томосу», - додав він.

«Нам треба пам'ятати події, які відбулися 100 років тому. Господь тоді нам дарував державу... І все могло відбутися 100 років тому. Але не відбулося, бо єдності не було. Почалися чвари, протистояння всередині України. А яку ціну за це заплатила наша велика нація ви бачили зараз», - сказав Президент наголосивши, що в ті часи було загублено життя мільйонів українців, саме через роз’єднаність нашого суспільства.

«Сьогодні українська армія, українські волонтери, український народ і українська нація сто відсотків не просто дають відсіч російській агресії, а будують нову державу», - наголосив Петро Порошенко.

«Єдине, що нам потрібно – єдність українського народу, єдність української еліти і відповідальність української влади і кожного українця за подальшу долю нашої держави, за майбутнє нашої України», - також наголосив Президент.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author