nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Клімкін: ЄС має надати комплексну відповідь на агресію РФ - від санкцій до підтримки Приазов’я

Павло Клімкін наголосив: “Агресія Росії в Азовсько-Чорноморській акваторії не є поодиноким інцидентом, це частина послідовної агресивної політики Кремля та відкритий акт агресії проти України”.
Міністр закликав міжнародних партнерів об’єднати зусилля з метою негайного звільнення 24 членів екіпажів українських катерів, які були захоплені у військовий полон в територіальних водах та виключній економічній зоні нашої держави в Чорному морі.
Павло Клімкін передав колегам пропозиції щодо посилення санкційного режиму проти Росії з огляду на кричуще порушення Кремлем міжнародного права та відкриту збройну агресію проти України. Міністр, зокрема, закликав ЄС та держав-членів запровадити обмежувальні заходи проти російських морських портів в Азовському та Чорному морях, а також внести до санкційних списків російських посадовців, які причетні до здійснення акту агресії проти українських суден.
Міністри закордонних справ держав-членів ЄС підтвердили безумовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України в межах міжнародно визнаних кордонів та погодились з необхідністю вжиття подальших кроків з метою звільнення українських моряків, забезпечення свободи судноплавства в Азовському та Чорному морях, а також започаткування проектів підтримки українського Приазов‘я.
Tags: Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author