nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент підпише Закон про присвоєння статусу учасників бойових дій борцям за незалежність України

Президент підкреслив, що нині завдяки спільним зусиллям за участі волонтерів та добровольців відновлено українську армію, яка зупинила агресора. «Ми вчимо наше військо на збережених і переданих новому поколінню історичних прикладах героїзму в боротьбі за незалежність України. Якби ви бачили, що було намальовано у військових частинах в 2013 році, у них все ще червоні прапори були, з серпом і молотом. І наша нова армія, і ви це бачили, є патріотичною, добре підготовленою, добре оснащена зброєю і умінням достатнім, щоб стримати російську агресію», - наголосив Глава держави. Нині, за словами Президента, армія складається з контрактників, які його добровільно підписали.

Глава держави окремо відзначив, що зараз Збройні Сили України переходять на стандарти НАТО. Петро Порошенко розповів, що коли був обраний Президентом і попросив до Міноборони та Генштабу запросити радників з Альянсу, то тодішнє військове керівництво повідомило, що вони не мають права, адже законом заборонено представникам НАТО входити в ці українські структури. За словами Глави держави, ці норми тоді було швидко скасовано.

Президент також нагадав, що цього року офіційним вітанням ЗСУ стало «Слава Україні! Героям слава!», а гімном – «Зродились ми великої години». «Це - сакральні для кожного українця слова «Слава Україні», які об’єднують нас з усіма поколінням, що боролися за самостійну і незалежну Україну. І шанс на європейське майбутнє ми здобули великою ціною», - наголосив він.
Tags: НАТО, Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author