nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Із запровадженням воєнного стану Росія заплатить високу ціну у разі повномасштабної агресії

«Наголошую, що зараз, в наслідок тих дій, які були застосовані, наша лінія оборони укріплена максимально, а українські воїни готові в будь-який момент дати адекватну відповідь на провокативні дії агресора», - додав він.

Глава держави зазначив, що після запровадження воєнного стану в короткі терміни було проведено бойові злагодження бригад, які стали на захисті найбільш небезпечного напрямку. Також із застосуванням нашої авіації перекидаються десантно-штурмові війська, зокрема підрозділи 95-ї бригади, яка також посилила захист басейну узбережжя Азовського і Чорного морів.

«Бойові частини та підрозділи Збройних Сил України зараз різко збільшили бойову готовність і ми на сьогоднішній день, залучивши додатково підрозділи Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Головного управління національної поліції, сил Служби безпеки України. Які також переведені на посилений режим служби. В посиленому режимі здійснюється оборона державного кордону», - констатував Президент.

Він підкреслив, що ворог своїх частин і підрозділів від українського кордону не відвів. «Для чогось він їх там тримає», - зауважив Петро Порошенко.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author