nato_tak (nato_tak) wrote,
nato_tak
nato_tak

Президент в Одесі оглянув гуртожиток для моряків-контрактників ВМС

Петро Порошенко окремо звернувся до захоплених у полон Росією українських моряків.

«Шановні військові моряки «Бердянська», «Нікополя», «Яни Капу», ми дуже чекаємо вас вдома. І сьогодні потужна заява з боку Європейського Союзу, лідерів Німеччини і Франції. Зараз весь світ бореться за ваше звільнення», - сказав Петро Порошенко. Він додав, що Президент Франції Еммануель Макрон та Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступили з вимогою негайно і безумовно звільнити українських моряків та повернути кораблі, а також забезпечити вільне судноплавство в Керченській протоці.

Президент наголосив, що в гуртожитку, який на цьому тижні було відкрито, як у кубрику (будуть розміщуватись – ред.) по три моряка. «Це кубрики зарезервовані для того, щоб ви могли по поверненні спокійно розселитися», - підкреслив Петро Порошенко.

«Тут вас чекають не тільки рідні, не тільки батьки і дружини, не тільки діти. А чекає вся Україна», - сказав Президент. Він додав, що у гуртожитку є багато листів та малюнків від дітей, які побажали українським героям та їх родинам миру, щастя та добра, а також побажали якнайшвидше повернутися додому.
Tags: Порошенко, Україна
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author